Sukces Kamila!

W dniu 15 marca (środa) 2017 r. o godz. 12:00 w budynku Zakładu Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego, do którego zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Kamil Urbaś z klasy II technikum cyfrowych procesów graficznych. W konkursie wzięło udział ponad 800 uczestników z 43 szkół, do finału zakwalifikowanych zostało 41 uczniów, którzy musieli pokonać wcześniej dwa etapy konkursu.

Podczas pobytu na Politechnice Kamilowi towarzyszyło pięcioro uczniów z CKZiU : Weronika Sałbut, Katarzyna Kolasińska, Kacper Pagos, Sebastian Dejniak oraz Kamil Rogoś, którzy mogli zobaczyć pracownie, laboratoria oraz sale wykładowe Wydziału Poligrafii.

Najbardziej podobało się uczniom nowoczesne wyposażenie pracowni. Na zakończenie zaproszono wszystkich na poczęstunek, po którym wróciliśmy do Pionek.

Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok, a Kamilowi życzymy dalszych sukcesów.

[supsystic-gallery id=43]