AKCJA „KOLOROWE SKARPETKI”

„KOLOROWE SKARPETKI”, koniecznie nie do pary – to symbol niedopasowania społecznego i genotypowego Osób z Zespołem Downa.

21 marca obchodzimy IV rocznicę Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa – dołączamy się do akcji!

Pokazując naszą tolerancje i solidarność sfotografujmy się w dwóch różnych skarpetkach! Możemy robić zdjęcia grupowe, indywidualne, na korytarzu szkolnym bądź w domu. Wszystko zależy od Waszych chęci i pomysłowości. Jedyny warunek konieczny to fotografia całej osoby w kolorowych skarpetkach nie do pary i zdjęcia przesłane do 15 marca br. Wykonane fotografie umieszczajcie w komentarzach pod postem oraz przesyłajcie na adres mailowy aldonku@o2.pl. Przesłane zdjęcia umożliwią zmontowanie filmu promującego akcję „KOLOROWE SKARPETKI”, który zostanie wyświetlony 21 marca w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Akcję wsparło już wiele znanych i mniej znanych osób. Wśród nich: Michał Bajor, Ewa Błaszczyk, Szymon Wydra, Sławomir Wierzcholski, a także wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik czy władze Zwolenia. Teraz my pokażmy naszą siłę, solidarność i tolerancje!

Więcej informacji na temat akcji „KOLOROWE SKARPETKI” znajdziecie pod linkiem https://radioplus.com.pl/radom/kolorowe-skarpetki-na-znak-solidarnosci-21603przeczytajcie, posłuchajcie i pamiętajcie „wiedza to potęga”.