CZERWONE TOCZY BITWĘ O SITA!

Czy kojarzysz sprzęt widoczny na zdjęciu? Jest on bardzo popularny od wielu lat, ale wciąż niedoceniany przez użytkowników.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wzięło udział w konkursie „Lekcja z SITA”, w którym można wygrać zestawy do nauki języków obcych (i nie tylko) za pomocą tej nowoczesnej metody.

Metoda Sita wykorzystuje stan pełnego relaksu naszego ciała i umysłu podczas nauki. Bardzo ważna jest umiejętność wejścia w stan relaksacji i odprężenia. Tylko to jest gwarancją szybkiego zdobycia wiedzy i umiejętności.

Pierwszym etapem konkursu była odpowiedź na pytanie: „Dlaczego właśnie Twoja szkoła powinna skorzystać z lekcji z SITA?”. Zgłosiliśmy się i z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Wyobraźcie sobie naszą radość, gdy wreszcie okazało się, że zostaliśmy zakwalifikowani do drugiego etapu, co potwierdził artykuł na stronie http://www.glos.pl/lekcjazsita.

Co nas czeka? W marcu, organizujemy dzień z SITA w celu zapoznania naszych uczniów, nauczycieli oraz społeczności lokalnej z tą metodą nauki, a następnie stworzymy  swój plan zajęć. Jeśli się uda, już w przyszłym roku będziecie mogli spróbować, jak uczyć się, będąc zrelaksowanym.

Trzymajcie kciuki!