To był strzał w “dziesiątkę” – gratulacje!

W dniach 18-19 lutego 2017r. w Lublinie odbywały się VI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o Puchar Żołnierzy Wyklętych 2017. Organizatorami zawodów byli: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół i Klub Strzelecki SNAJPER. Turniej ujęty jest w kalendarzu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego Bardzo dobrze (pomimo okrojonego składu wyjazdem na praktyki do Portugalii), na tych zawodach zaprezentowali się zawodnicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach.

Złoty medal okraszony rekordem życiowym zdobyła Weronika Modzelewska (1gT) w konkurencji pistoletu pneumatycznego 40 strzałów, a brąz wywalczył Adam Maciejczyk (2mżT) w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów. Malwina Piwowarczyk (3gT) w karabinie 40 strzałów była czwarta z nową życiówką, a Kinga Wyszpolska (2gT) sklasyfikowana została na 5 miejscu.

Trenerem i opiekunem naszych uczniów jest pan Remigiusz Żak.