AKCJA „I TY ZOSTANIESZ ŚW. MIKOŁAJEM”

Jak co roku z okazji Św. Mikołaja w Naszej szkole została zorganizowana akcja „I ty zostaniesz św. Mikołajem” – zbiórka darów dla Domu Dziecka “PANDA” w Kozienicach.

Już drugi raz akcję tę przygotowała klasa 2 technik logistyk wraz z wychowawczynią Magdaleną Domagała.

W dniu 12 grudnia 2016 roku przedstawiciele klasy 2 lT: Eliza Mazur, Kacper Guza i Aleksandra Wereda wraz z wychowawczynią odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka, zawożąc im prezenty mikołajkowe, które były zbierane przez trzy tygodnie we wszystkich klasach w szkole.

Wśród tych prezentów znalazły się środki higieniczne, kosmetyki, ubrania, gry planszowe, zabawki oraz duża ilość słodyczy.

Młodzież została bardzo miło przyjęta przez dzieci, które odwdzięczyły się za prezenty tysiącem uścisków.  Otrzymaliśmy również serdeczne podziękowania, które przekazujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcje.