Finał XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej

12 stycznia w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu odbył się etap diecezjalny XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej , której hasło brzmiało: “Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”. Brały w nim udział uczennice naszej szkoły Sylwia Czarnecka i Joanna Łuczyńska, które uzyskały najlepsze wyniki w etapie szkolnym. Do Olimpiady przygotowywał je pan Sławomir Murawski. Po rozwiązaniu testu uczniowie obejrzeli przedstawienie Teatru Szkolnego ” Na przekór ” z Solca nad Wisłą. Dyplomy uczestnikom i nagrody laureatom wręczali ks. prof. Stanisław Łabendowicz – dyrektor Wydziału Katechetycznego Diecezji Radomskiej, ks. dr Stanisław Piekielnik – wizytator katechezy, s. mgr Elżbieta Gajowiak – wizytator katechezy oraz ks. Jarosław Wojtkun – rektor WSD w Radomiu.