Przedświąteczne rozkodowanie!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas składania sobie życzeń, obdarowywania radością, uśmiechem i dobrymi uczynkami. To także piękne, bo świąteczne, zapachy unoszące się w całym domu.

Spotkania naszych uczniów z dawno niewidzianymi znajomymi skłoniły wszystkich do wspomnień, refleksji oraz wymiany doświadczeń. Ten miło spędzony przedświąteczny czas na pewno zapadnie na długo w naszej pamięci, a Nowy Rok bez wątpienia przyniesie wiele okazji do spotkań.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować to wydarzenie, a także naszym Mikołajom i Śnieżynkom za to, że spisali się na medal.

Komisja Promocji CKZiU