“Moje Spotkania z Puszczą” – I i II miejsce !!!

We wtorek 29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbyło się podsumowanie 26 edycji konkursu “Moje Spotkania z Puszczą”. W tym roku hasło konkursu brzmiało „Drzewa tętniące życiem” i miało podkreślić znaczenie każdego drzewa, jako miejsca bytowania zwierząt i źródła niezbędnego do życia tlenu. Tradycją stało się już, że uczniowie naszej szkoły co roku biorą  udział w konkursie. Można w nim spróbować swoich sił w trzech kategoriach – teście wiedzy o Puszczy Kozienickiej, dziedzinach fotografii i literatury.  W tym roku najlepszą w kategorii wiekowej w dziedzinie fotografii okazała się Dominika Metelska z klasy 2 mżT, zdobywając I miejsce. W dziedzinie literatury II miejsce zajęła Jagoda Woźniak, z tej samej klasy.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom talentów i zazdrościmy nie tylko wysokich lokat, ale również wartościowych nagród.