Dzień Edukacji Narodowej 2020

Okazanie wdzięczności jest najprostszą oraz najpotężniejszą rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla drugiego człowieka. Uczniowie Czerwonego, kierując się tymi słowami, przygotowali w ramach Dnia Edukacji Narodowej koncert pod tytułem „Dziękujemy za…”, który zgromadził w dniu 14 października dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły oraz uczniów, przedstawicieli wszystkich klas CKZiU.
Uczniowie przygotowali występy wokalno-instrumentalne oraz recytatorskie, które opatrzone zostały dedykacjami dla wszystkich, którzy tworzą Czerwone. Młodzi artyści dziękowali za starania i wkład w wychowanie oraz edukację, dbanie o odpowiednie warunki do rozwoju, przyjaźń, wspólne działania, uwrażliwianie na piękno świata, uśmiech, rozmowy, miłe gesty…
Koncert poprowadzili: Wiktoria Miller (2 htT), Wiktoria Gniwek (3 gT), Wiktoria Brodowska (2 mżT) oraz Kacper Czerski (2 mżT), a na scenie wystąpili: Zuzanna Wasiak (2 htT), Agnieszka Malinowska (4 gT), Julia Suchecka (4 gT), Maria van der Donk (2 htT), Wiktoria Kruczyńska (2 htT), Wiktoria Miller (2 htT), Amelia Sąpór (1 lżTp), Kacper Hyży (3 gT), Kacper Hyliński (2 lT), Miłosz Kazberuk (2 lT), Michał Wolszczak (2 lT), Michał Rębiś (2 mżT). Każdy z występów nagrodzony został gromkimi brawami.
Podczas uroczystego spotkania życzenia złożył również samorząd uczniowski, którego przedstawicielki, Wiktoria Uzdowska (2 ltTp) – przewodnicząca SU oraz Julia Suchecka – zastępca przewodniczącej (4 gT), przekazały na ręce pani Dyrektor bukiet kwiatów.
Dzień Edukacji Narodowej to okazja do wręczenia nauczycielom nagród Dyrektora Szkoły. W tym roku nagrody otrzymali: Dorota Banaszek, Katarzyna Grzywacz-Bielecka, Sylwia Hajduła, Emil Iskra, Anna Kaczmarczyk, Marta Kustra, Daniel Maciejewski, Krzysztof Maj, Katarzyna Posacka, Agnieszka Procka, Iwona Sekuła, Ewa Trybuła, Justyna Wiszniowska. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom gratulujemy sukcesów zawodowych!
Organizatorem koncertu był samorząd uczniowski, który dziękuje wszystkim za przybycie i wspólne przeżywanie tego dnia.

[supsystic-gallery id=152 position=center]

Zdjęcia : Szymon Nercz