Harmonogram egzaminów zawodowych czerwiec 2020 r.

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
w roku szkolnym 2019/2020 sesja czerwiec 2020r.
Egzamin pisemny

TerminZdającyNr sali
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Technik logistyk klasa 2 lT

kwalifikacja AU.22

(12 osób)
 

15
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Technik żywienia i usług gastronomicznych klasa 3 żT

kwalifikacja TG.07

(10 osób)
 

16
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Technik mechanik klasa 3 mT

kwalifikacja MG.20

(16 osób)
 

9
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54

(30 osoby)
 

18
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Technik hotelarstwa klasa 3 hT

kwalifikacja TG.12

(11 osoby)
 

8
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Kucharz klasa 3 kB

kwalifikacja TG.07

(8 osób)
 

13
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Ślusarz klasa 3 śB

kwalifikacja MG.20

(10 osób)
 

14
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Monter zabudowy i robót wykończeniowych klasa 3mB

kwalifikacja BD.04

(11 osób)

 
 

21
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.09.30

(60 minut)
Kucharz – egz. poprawkowy

kwalifikacja T.06

(1 osoba)
 

33
23.06.2020r.

(wtorek)

Godz.11.30

(60 minut)
Technik żywienia i usług gastronomicznych – egz. poprawkowy

kwalifikacja T.15

(1 osoba)
 

33

Egzamin praktyczny

TerminZdającyLista UczniówNr sali
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.08.30

(120 minut)
Technik logistyk

kwalifikacja AU.22

(12 osób)
 

klasa 2 lT
 

15
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.08.30

(150 minut)
Technik hotelarstwa

kwalifikacja TG.12

(11 osób)
 

klasa 3 hT
 

8
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.08.30

(120 minut)
Technik logistyk

kwalifikacja A.31

(2 osoby)
 

Egzamin poprawkowy

 
 

33
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.12.30

(120 minut)
Technik logistyk

kwalifikacja A.32

(1 osoba)
 

Egzamin poprawkowy

 
 

36
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.12.30

(150 minut)
Technik hotelarstwa

kwalifikacja T.12

(4 osoby)
 

Egzamin poprawkowy

 
 

33
22.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.12.30

(150 minut)
Technik żywienia i usług gastronomicznych

kwalifikacja T.15

(1 osoba)
 

Egzamin poprawkowy

 
 

35
 

26.06.2020r.

(piątek)

Godz.08.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54

 
  1. Amanowicz Natalia

  2.  Bartosiewicz Cyprian

  3.  Deszczka Borys

  4.  Drózd Nikola

  5.  Gałan Emilian

  6.  Glimasiński Jakub

 

 

34
 

26.06.2020r.

(piątek)

Godz.14.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54

 
  1. Gniwek Wiktoria

  2. Gołębska Aleksandra

  3. Hajduła Jakub

  4. Hyży Kacper

  5. Jaworski Szymon

  6. Krawiec Jakub

 

 

34
27.06.2020r.

(sobota)

Godz.08.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54

 
  1. Iwanowska Georgia

  2. Lasota Paulina

  3. Łodygowski Hubert

  4. Mazur Bartosz

  5. Milczarczyk Aniela

  6. Misztal Julia

 

 

34
27.06.2020r.

(sobota)

Godz.14.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54

 
  1. Mucha Bartosz

  2. Mularski Michał

  3.  Nercz Szymon

  4.  Olejarczyk Igor

  5. Sanetra Daniel

 

34
28.06.2020r.

(niedziela)

Godz.08.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54
1.      Siwczyk Kamil

2.      Smolarz Jacek

3.      Traczyk Olaf

4.      Wąsik Mateusz
 

34
28.06.2020r.

(niedziela)

Godz.14.30

(180 minut)
 

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej klasa 2gT

kwalifikacja AU.54
1.      Wdowiak Piotr

2.      Wilcan Irmina

3.      Wróbel Adam

4.      Zawodnik Klaudia
 

34
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.07.30

(120 minut)
 

Technik mechanik klasa 3 mT

kwalifikacja MG.20

 
  1. Amanowicz Igor

  2. Gregorczyk Kuba

  3.  Habierski Łukasz

  4.  Jastrzębski Jakub

 

38
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.11.30

(120 minut)
 

Technik mechanik klasa 3 mT

kwalifikacja MG.20

 
  1. Jaworski Kacper

  2. Korycki Wiktor

  3. Lewikowski Adrian

  4. Miękus Filip

 

38
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.15.30

(120 minut)
 

Technik mechanik klasa 3 mT

kwalifikacja MG.20

 
  1. Miękus Szymon

  2. Pachlerski Adrian

  3. Prokop Hubert

  4. Sarnecki Oskar

 

38
30.06.2020r.

Godz.07.30

(120 minut)
 

Technik mechanik klasa 3 mT

kwalifikacja MG.20

 
  1. Sidor Daniel

  2. Szcześniak Jakub

  3. Wach Kacper

  4. Zawadzak Jakub

 

38
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.15.30

(120 minut)
 

Technik żywienia i usług gastronomicznych klasa 3 żT

Kwalifikacja TG.07
  1. Grabowska Natalia

  2. Kacak Maria

  3. Kiraga Aleksandra

  4.  Machniewicz Marika

 

G1
30.06.2020r.

Godz.07.30

(120 minut)
 

Technik żywienia i usług gastronomicznych klasa 3 żT

Kwalifikacja TG.07
  1. Petniak Wiktoria

  2. Synderczyk Natalia

  3. Szewczyk Amelia

 

G1
30.06.2020r.

Godz.11.30

(120 minut)
 

Technik żywienia i usług gastronomicznych klasa 3 żT

Kwalifikacja TG.07
  1. Tarnowski Mateusz

  2. Wierzycka Weronika

  3. Woźniak Weronika

 

G1
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.07.30

(120 minut)
 

Kucharz klasa 3 kB

Kwalifikacja TG.07
  1. Głos Aleksandra

  2. Koniarczyk Wiktoria

  3. Łukaszewska Oktawia

  4. Mańturzyk Małgorzata

 

38
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.11.30

(120 minut)
 

Kucharz klasa 3 kB

Kwalifikacja TG.07
  1. Modrzejewska Zuzanna

  2. Pogoda Kornelia

  3. Rogala Katarzyna

  4. Stróż Patrycja

 

38
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.08.30

(180 minut)
 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych klasa 3mB

kwalifikacja BD.04

 
  1. Blusiewicz Kamil

  2. Boguta Dawid

  3.  Emanowicz Dawid

  4.  Fusiek Daniel

 

31
29.06.2020r.

(poniedziałek)

Godz.14.30

(180 minut)
 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych klasa 3mB

kwalifikacja BD.04

 
  1. Gazda Olaf

  2.  Kielski Jakub

  3.  Kiraga Hubert

  4. Morawski Tomasz

 

31
30.06.2020r.

(wtorek)

Godz.08.30

(180 minut)
 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych klasa 3mB

kwalifikacja BD.04

 
  1. Sadownik Karol

  2. Sumiński Maksymilian

  3. Wilk Mateusz

 

31
30.06.2020r.

Godz.11.30

(120 minut)
 

Ślusarz klasa 3 śB

kwalifikacja MG.20

 
1.      Chołuj Jakub

2.      Dudziak Piotr

3.      Jarosiński Jakub

4.      Kołdej Sebastian

5.      Kołodziejczyk Dawid
 

38
30.06.2020r.

Godz.15.30

(120 minut)
 

Ślusarz klasa 3 śB

kwalifikacja MG.20

 
  1. Nowocień Jan

  2. Rolnik Wojciech

  3. Sachanowicz Dawid

  4. Zagrzejewski Bartosz

  5. Zawodnik Jakub

 

38

Kierownik kształcenia praktycznego

Daniel Maciejewski

Udostępnij

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *