„Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie.” – Donald Trump

XV Konkurs na Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości, do którego przystąpili nasi uczniowie odbywał się on-line 4 i 5 kwietnia 2020 roku. Każdy z uczestników samodzielnie w domu- jedynie przez kontakt na odległość -mógł rozwiązywać zadanie. Zespoły jakie wykazały się olbrzymim zaangażowaniem w konkurs: klasa 1mżt  Węsek Dawid, Karolina Kowalska, Krzysztof Monkosa , kl. 1lT Maja Przerwa, Klaudia Grudzień, Kornelia Łodygowska, Bil Zofia, Bartosz Jaraszek, Kołodziej Wiktoria  oraz 1htT  Julia Wasiak, Sito Natalia, Kornelia Knieć.

Uczniowie podjęli się  dwóch biznesowych case study, poznając wyzwania z jakimi zmagają się prawdziwe firmy. Korzystali w praktyce z koncepcji usprawniających pracę w projektach czy firmach, które faktycznie są do ich tworzenia używane. Mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wystąpień publicznych.  Poprzez udział pokazali, że są elastyczni i umieją dostosować się do zmieniającej się sytuacji, co jest obecnie bardzo cenioną cechą na rynku pracy.

Kolejne sukcesy to kwestia czasu!- zgodnie twierdzą uczestnicy.

Gratulujemy zajęcia podium w Finale Wojewódzkim XV edycji Konkursu na Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości! To właśnie Wy wyróżniliście się jakością, merytorycznym przygotowaniem i nieszablonowym podejściem, zachwycając i przekonując do siebie Kapitułę konkursową!  Ten wyjątkowy zespół uczennic CKZIU to Julia Wasiak, Sito Natalia, Kornelia Knieć klasa 1htT.