Wirtualna biblioteka – dobre miejsce dla człowieka

W czasie nauki zdalnej biblioteka szkolna zmienia swoje oblicze i staje się „biblioteką wirtualną”.

Drodzy uczniowie,

Chcemy pomóc Wam w nauce, podpowiemy, jak spędzić czas wolny, pomożemy wybrać ciekawe strony, dotyczące książki, czytelnictwa i szeroko piątej kultury.

Pamiętajcie, że w obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa warto i trzeba zostać w domu, a w wolnym czasie obejrzeć film, zagrać w grę planszową, przeczytać ciekawą książkę. Wiele tytułów jest dostępnych za darmo.

Za pomocą Librusa będziemy przesyłać Wam propozycje, pomysły i informacje. Zachęcamy także do uczestnictwa w konkursach, o których informacje otrzymacie już wkrótce.

Z wszelkimi pytaniami, dotyczącymi wyboru literatury możecie pisać do nauczycieli bibliotekarzy.

I pamiętajcie: Całe Czerwone Czyta!!!

Agata Wyroślak

Katarzyna Pastuszka